GRANAT, BIEL I ZŁOTO

To niewiarygodne jak wygodne może być mieszkanie, którego projekt jest trafną odpowiedzią na potrzeby inwestora. Dziś chcę zaprosić Was do takiego mieszkania na jednym z warszawskich osiedli. Pokażę przy okazji kilka ciekawych, mam nadzieję inspirujących rozwiązań.

 

Zaczynamy tuż po otwarciu drzwi. Na podłodze, wyzbywając się banałów podłoga z heksagonalnej mieszanki szarości pięknie wtapia się w szlachetność desek dębowej podłogi. Obok podręczna garderoba. Dalej deski pełzają aż do salonu z aneksem. I królują również w części kuchennej. Tworząc ciepło pod stopami przy blacie głównym oraz otaczają dumną, granatową wyspę. Biżuterią mebli kuchennych są złote uchwyty i przepiękne stołki barowe od westwing. Dostojne ale nowoczesne zasłony łączą stylistycznie część kuchenną z salonem, gdzie pod regałem z książkami rozsiadła się wygodna sofa narożna w kolorze butelkowej zieleni.

Toaletę połączyliśmy z pralnią, a w łazience w kolorystyce kamiennych szarości zapewniliśmy pełne wyposażenie. Ogromne lustro pięknie powiększa przestrzeń…

Stonowana kolorystycznie sypialnia z wygodnym łóżkiem i pojemną szafą z pewnością pozwoli na spokojny sen i udany poranek.

O autorze
Założycielka pracowni, absolwentka wydziału Architektury Wnętrz warszawskiej ASP, scenograf. Przez lata budowane doświadczenie i umiejętność komunikacji gwarantują bezbłędną i szybką realizację podejmowanych przez nią zadań. Profesjonalizm łączy z odrobiną szaleństwa. Chętnie dzieli się wiedzą poprzez szkolenia i webinary. Prywatnie jest żoną i mamą dwóch wspaniałych chłopców.
Więcej artykułów
bottega.pl

studio projektowe

PONADCZASOWO I FUNKCJONALNIE

3 październik, 2022

PROJEKT LOKALU BIUROWEGO - SEKRETARIAT

interior design

PRZESTRZEŃ KOMERCYJNA W TKANCE STARYCH KAMIENIC

29 wrzesień, 2022

remont domu

inspiracje i metamorfozy

REMONT DOMU NA PRZEDMIEŚCIACH

3 PAŹDZIERNIK, 2022

Napisz komentarz

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

Monika Jóźwik-Konkol

Założycielka pracowni, absolwentka wydziału Architektury Wnętrz warszawskiej ASP, scenograf.
podpis

Śledź nas w social media

REMONT DOMU NA PRZEDMIEŚCIACH

REMONT DOMU NA PRZEDMIEŚCIACH

Remont domu to zawsze wiele niewiadomych. Wymaga wielu różnych decyzji, czasu i nakładu finansowego. Najłatwiej jest wszystko wykonać od nowa. Stare usunąć a użyć nowości. Ale nie musi tak być. Równie cieka efekty przynosi umiejętne łączenie starego z nowym. Odkrywanie i zachowanie ducha przeszłości. Az w końcu pojawia się projekt i realizacja w zgodzi ideą zero waste.