PONADCZASOWO I FUNKCJONALNIE

BOTTEGA to autorskie studio projektowania wnętrz, które pojawiło się na warszawskim rynku w 2008 r. Jest efektem spotkania miłośników pięknych, funkcjonalnych wnętrz, dobrego designu i ponadczasowych form. Tworzymy zarówno tradycyjne jak i bardzo awangardowe przestrzenie. Stawiamy na prostotę, funkcjonalność i wysoką jakość stosowanych produktów. Nasze mocne strony to doświadczenie, wiedza techniczna oraz wykształcenie artystyczne. Swobodnie poruszamy się w stylach, czasem mieszamy je z rozwagą lub jedynie delikatnie nawiązujemy do jednego z nich. Pozwala nam to na wykonywanie spójnych projektów, które współgrają z charakterem i stylem życia naszych klientów. Nie tworzymy w pośpiechu, działamy terminowo i zgodnie z założonym harmonogramem. Określamy  budżet i pracujemy tak, aby go nie przekroczyć. Projekty są starannie opracowane, a dokumentacja rysunkowa w pełni profesjonalna. Współpracujemy z branżystami i  sprawdzonymi ekipami. Uzyskaliśmy wiele pozytywnych opinii od osób prywatnych, instytucji oraz deweloperów. 

Nasze atelier to wygodna przestrzeń wypełniona światłem i dobrą atmosferą. Mamy możliwość prezentacji próbek najlepszej jakości produktów wiodących marek.

O autorze
Założycielka pracowni, absolwentka wydziału Architektury Wnętrz warszawskiej ASP, scenograf. Przez lata budowane doświadczenie i umiejętność komunikacji gwarantują bezbłędną i szybką realizację podejmowanych przez nią zadań. Profesjonalizm łączy z odrobiną szaleństwa. Chętnie dzieli się wiedzą poprzez szkolenia i webinary. Prywatnie jest żoną i mamą dwóch wspaniałych chłopców.
Więcej artykułów
bottega.pl

studio projektowe

PONADCZASOWO I FUNKCJONALNIE

3 październik, 2022

PROJEKT LOKALU BIUROWEGO - SEKRETARIAT

interior design

PRZESTRZEŃ KOMERCYJNA W TKANCE STARYCH KAMIENIC

29 wrzesień, 2022

remont domu

inspiracje i metamorfozy

REMONT DOMU NA PRZEDMIEŚCIACH

3 PAŹDZIERNIK, 2022

Napisz komentarz

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

Monika Jóźwik-Konkol

Założycielka pracowni, absolwentka wydziału Architektury Wnętrz warszawskiej ASP, scenograf.
podpis

Śledź nas w social media

GRANAT, BIEL I ZŁOTO

GRANAT, BIEL I ZŁOTO

To niewiarygodne jak wygodne może być mieszkanie, którego projekt jest trafną odpowiedzią na...